Markowe Instalacje LPG
Zapraszamy!

O nas

Jesteśmy firmą posiadającą bardzo duże doświadczenie, poparte ponad dziesięcioletnią pracą w branży montażu instalacji gazowych do samochodów osobowych. Nasze usługi oferujemy w oparciu o możliwie najbardziej nowoczesne produkty, dzięki czemu mamy pewność, że możemy zaoferować klientom instalacje LPG najwyższej jakości. Współpracujemy ze znanymi producentami i importerami instalacji gazowych takich jak: BRC, AG CENTRUM, AC STAG oraz innych., w związku z czym w ofercie naszej znajduje się montaż sprawdzonych i markowych, polskich oraz zagranicznych producentów instalacji.

Serwisujemy większość instalacji znajdujących się na rynku. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do instalacji LPG. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż instalacji gazowych a także diagnostykę elektroniczną wszystkich typów silników.

Dzięki naszemu doświadczeniu w montażu i w doborze odpowiedniej instalacji LPG mamy pewność, że są one bezpieczne i niezawodne. Natomiast dobór najbardziej odpowiedniej instalacji gazowej do konkretnego typu auta, serwis i naprawa samochodów z optymalnym wykorzystaniem części zamiennych ukierunkowane jest w naszej firmie na osiągnięciu oczekiwanej oszczędności dla klienta przy jednoczesnym zachowaniu jakości. Nasza wiedza i doświadczenie w udzielaniu fachowych porad i informacji pomaga w najefektywniejszej eksploatacji samochodu przez klienta.

FLOKS – to doskonała propozycja, dla tych którzy szukają instalacji LPG do swojego samochodu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości.

Zakładamy markowe instalacje gazowe:

www.lpg-brc.pl
www.agcentrum.pl
www.ac.com.pl

Nasza oferta

1Montaż oraz serwis samochodowych instalacji LPG. Konkurencyjne ceny, gwarancja 24 miesiące bez limitu kilometrów.

2Diagnostyka komputerowa.


3Naprawy bieżące.


4Montaż haków holowniczych.